Başak Matbaacılık ve Tanıtım Hizmetleri

Kurumsal

Kurumsal

30 yılı aşkın süredir sektöründe emin adımlarla ilerleyen Başak Matbaacılık, vermiş olduğu hizmeti her zaman bir adım öteye taşıma amacı ve 21.yüzyılın gerekliliklerinin, değişen ihtiyaçların bilinci ile yenilenerek kapasitesini daha fazla artırmış olup bu yenilik ile her müşterisi için ayrı çalışma ve depolama alanı hizmeti vermektedir.

Sektöründe dünyada gerçekleşen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri optimum düzeyde teknik donanımına yansıtan Başak Matbaacılık ve Tanıtım Hizmetleri; 20.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 27.700 m2’lik alanı ve 21.yüzyıl teknolojisine sahip makineleri ile alanında mükemmeli yakalayabilmeyi hedef edinmiştir.

Başak Matbaacılık ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. olarak; alanında uzman 200 den fazla çalışanımız ile uluslararası hizmet standartlarından ödün vermeyerek ve dışa bağımlılığı minimum düzeyde tutarak sektörün öncüleri arasında yer almaktan ve sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Birlikte çalışabilmek ve birlikte başarabilmek dileğiyle.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Dünya üzerindeki tüm toplumların kültürel gelişimi ile matbaacılığın gelişiminin paralel olarak ilerlediğinin farkındalığı çerçevesinde adımlarını atan firmamız...
 
3WTURK CMS v8.3.1