Başak Matbaacılık ve Tanıtım Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Çeyrek asrı aşkın süredir dokunduğunuz her kağıdın arkasında ona değer katan bir isim olan Başak Matbaacılık Ve Tanıtım Hizmetleri; grafik-tasarımdan dizgiye, kartvizitten broşüre, katalogtan kitap ve gazeteye, dergiden promosyon ürünlerine kadar küçük büyük bütün ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.

Başak Matbaacılık ; teknolojisi, kalitesi, hızı ve yenilikçi anlayışıyla ; devlet ders kitapları ve yardımcı kitapları, genel seçim oy pusulası basım ve dağıtımı, cumhurbaşkanlığı seçimi oy pusulası basım ve dağıtımı, Türkiye’nin ticari nabzını oluşturan Türkiye Ticari Sicil Gazetesi’nin günlük baskıya hazırlığı, basımı ve dağıtıma hazır hale getirilmesi, kapalı sistem kurum sınav sorularının basımı gibi proje bazlı işlerde akıllara gelen ilk isimlerden biri olmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin dört köşesinden sektördeki firmalara çözüm ortaklığı sağlamakta olup , yurtiçi ve yurtdışı tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektördeki küçük büyük tüm firmalara yirmi dört saat hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Baskı Öncesi

Baskı Öncesi

Macintosh ve PC bilgisayarlarda tasarım çalışmalarının yürütüldüğü basım öncesinde ; her türlü basılı işler;  kitap, kitapçık, katalog, broşür, dergi vs. büyük bir özen ve dikkatle yapılmaktadır.

Baskı

Baskı

Çevreye ve doğaya verdiği önemle insan sağlığına uygun ürünler üreten ve hammadde kullanımına özen gösteren Başak Matbaacılık;

Baskı Sonrası

Baskı Sonrası

Başak Matbaacılık baskı sonrasında ; en son teknoloji ve en yeni makinelerle hızlı, düzgün ve kaliteli işler sunmayı amaç edinmiştir.

Makine Parkuru

Makine Parkuru

Baskı kalitesinden ödün vermeyen Başak Matbaacılık, makine parkurunun öneminin bilinci ile hareket ederek her zaman teknolojiyi takip etmekte ve makinelerinin çeşitliliği sayesinde müşterilerine vermiş olduğu hizmetin tümünü aynı çatı altında sağlamaktadır.
 
3WTURK CMS v8.3.1